Gastenboek
gerrit krakeel
hallo tom en ans ten eerste wil ik jullie sterke wensen met moeder steers,maar ik heb ook een bericht er is een van jullie denk ik grootste fan overleden gerrit krakeel is woensdag overleden aan een hartstilstand ans als je in gorinchem ben zou ik je even willen zien,als je tijd hebt, gr astrid van hoorn_den adel.
Generator
Beste Tom & Ans
Probeer de motor te ontluchten door het pijpje
te lossen tussen de plunjerpomp en de injector.
buikloop
Hi Tom
Probeer dit eens tegen buikloop:
2 theelepels koffiepoeder { gemalen koffie}, mengen met een halve uitgeperste citroen en naspoelen met water uit de fles, evt.2 maal daags.
Beterschap!
mvg
Kees Prins
Zieke Ans.
Ans,
Wij zij ook op reis geweest in Turkij.
Werd er ook ziek! Waarschijnlijk door de voeding.
Wel, ik had 2 weken geen alcohol gedronken.
Na een borrel was het leed voorbij!
Berekenbaar.
Beste Ans en Tom, ook ik geniet wekelijks van jullie verhalen, ze zijn boeiend en leerzaam en ook handig vanwege tips en helpt mij ook bij het zoeken naar goede boeken. Als zeiler in Zeeland wilde ik jullie dan ook niet dit hete nieuws uit onze regio onthouden. Mede omdat jullie originele commentaren bieden heeft ook dit nieuws een echt origineel commentaar geboden gekregen. Als reaktie op het nieuws van een zeilboot [de 11 meter lange Anamoon uit Yerseke] die zijn mast verspeeld had tegen de Zeelandbrug afgelopen zondag, schreef iemand het volgende commentaar: De eigenaar kwam vast zelf niet uit Yerseke. Die schatten hun eigendom zelden te klein in. Iedere Zeeuw weet dat ze in Yerseke nogal houden van een "uithangbord" en het motto is daar meestal zo iets van "dat ei ik a" of "t,miene is vee groater" daarom past dit orginele commentaar zo mooi bij dit onnodige accident, geweldig toch. Dit schrijven is natuurlijk niet bedoeld als leedvermaak, het is slechts een vermelding van een klein zeilavontuur op de OOSTERSCHELDE.
Groeten van Floor.
Lees verder op de website van de PZC [Provinciale Zeeuwse Courant]. http://www.pzc.nl/regio/schouwen-duiveland/7198094/Zeiljacht-zeilt-mast-van-het-dek.ece
antenneproblemen
hi Tom,
het doormeten van je kabel zoals Fons beschreef: de kabel aan 1 zijde (bijvoorbeeld boven) doorverbinden, dus de manteldraad met de kerndraad. En aan de onderzijde kun je dan meten (1 meetpin op de mantel, 1 meetpin op de kerndraad).
Je zou dan eigenlijk een minimale weerstand meten, want 0 ohm is het beste maar eigenlijk onmogelijk (een kabel heeft altijd een bepaalde weerstand), heel veel weerstand betekent geen doorvoer van stroom, ofwel een breuk.
En hetzelfde zou natuurlijk ook kunnen zijn in de kabel tussen je mastvoet (de doorvoer) en je stekkeraansluiting op je radio/marifoon...
succes!
Internet tip
http://www.camperforum.nl/viewtopic.php?t=8419682
Misschien is dit nog wat voor in diverse buitenlanden.
reizen
goedenmorgen, met veel intresse volgen we jullie!!
Behouwe reis,groeten uit katwijk Zee.
leuk om te lezen
Hallo Tom en Ans,
Op google zocht ik met de treftwoorden: roompot, haven en liggeld. (Dit met de bedoeling om er achter te komen wat het
havengeld in de Roompot moet kosten) Deze trefwoorden brachten mij op jullie reislogboek. In eerste instantie wilde ik
weer snel weg om verder te zoeken maar de manier van schrijven vond ik lekker weglezen en voordat ik het wist ben ik door de jaren 2007 tot en met heden gelezen.
Ik wens jullie nog een supertijd toe en ik kom zeker nog eens terug op het reislogboek om vanaf de 14e juli te lezen.
Met vriendelijke groet,
Angela van As
Zomaar
Hoi lieve Ans en Tom,
Alles goed hier op Kreta!
Groetjes en liefs van ons